Išmanioji apyrankė Sponge Move 2

 • Kodas: SP-0008
  Kaina 3799
  3900 Sutaupykite 101
  Šią prekę turime sandėlyje.

  PREKĖ IŠPARDUOTA

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  SPONGE
 • Kodėl verta įsigyti šią prekę?

  Sponge Move 2 – tai naujas Sponge išmaniųjų apyrankių modelis. Ši apyrankė ne tik skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą, kalorijų skaičių, rodo Jūsų širdies ritmo grafiką, stebi Jūsų miego kokybę, matuoja kraujospūdį, bet ir parodo deguonies kiekį kraujyje. Šios apyrankės spalvotame ekrane Jūs galite skaityti žinutes ir gauti kitus pranešimus iš savo mobiliojo telefono “Bluetooth” pagalba.

  Ryškus, spalvotas 0,96 colio ekranas tobulai matosi dienos šviesoje. Galėsite pasirinkti labiausiai Jums patinkančią apyrankės ekrano temą.

  Sponge Move 2 palaiko iOS ir Android operacines sistemas. Parsisiuntę specialią programėlę į savo išmanųjį telefoną, galėsite keisti įvairius apyrankės nustatymus ir matyti visą aktyvumo istoriją. Laikrodis sinchronizuojasi pagal telefono laiko nustatymus.

  Sponge Move 2 puikiai tinka aktyviai leidžiantiems laiką ir keliautojams. Apyrankės ekrane matysite žingsnius, nueitą atstumą ir sudegintas kalorijas. Jeigu Jūs sėdėsite pernelyg ilgai, apyrankė primins Jums, kada reikia pajudėti.

  Galėsite matuoti savo širdies ritmą, kraujo spaudimą bei deguonies kiekį kraujyje kada tik panorėsite. Savo išmaniajame telefone galėsite peržiūrėti visos paros pulso dinamiką ir kitų apyrankės funkcijų surinktus duomenis.

  Galėsite perjungti skambančią dainą telefono grojaraštyje, Spotify ar kitoje programėlėje. Nebereikės ištraukti telefono iš kišenės norint pakeisti dainą. Taip pat Jus tikrai pajusite patogumą naudojant telefono kamerą – Jums daugiau nebereikės skubėti į kadrą, nes galėsite aktyvuoti telefono fotografavimo funkciją Jums patogiausiu metu.

  Išmanioji apyrankė Sponge Move 2 rodo laiką nuo prisilietimo arba riešo pasukimo į save. Ramybės būsenoje ekranas užtemsta, taupydamas įkrovimo lygį. Baterijos veikimo trukmė yra iki 7 dienų, o kai norėsite ją įkrauti, baterijai užtenka tik pusvalandžio krovimo, prijungiant prie USB jungties be jokių papildomų laidų.

  Sponge Move 2 pagaminta iš kokybiškos antialergiškos medžiagos. Apyrankė apsaugota nuo prakaito ir vandens purslų IPX7 atsparumo standartu, todėl galėsite sportuoti lauke bet kokiu oru.

  Išmanioji apyrankė praneš Jums apie kiekvieną pranešimą telefone -  lengva vibracija informuos apie įeinančius skambučius, adresatų vardus, gaunamas SMS, Messenger ar Skype žinutes, kurias galima bus perskaityti vos pasižiūrėjus į ekranėlį.

  Su Move 2 galėsite stebėti savo miego fazes. Apyrankėje įmontuoto lengvai vibruojančio žadintuvo pagalba galėsite atsikelti patiriant mažiau streso ir nesukeliant triukšmo.

   

  Savybės:

  • Ekranas: 0,96 colio IPS spalvotas ekranas (160*180)
  • Bluetooth: 4.0
  • Valdymas: lietimui jautrus ekranas
  • Širdies ritmo monitorius: integruotas
  • Atsparumas vandeniui : IPX7
  • Įkrovimas: USB
  • Baterija: 80 mAh
  • OS palaikymas: iOS, Android

   

  Funkcijos:     

  Laikas/data, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, širdies ritmo matuoklis, iOS ir Android palaikymas, pranešimų atvaizdavimas, jų išsaugojimas apyrankės istorijoje, skambinančiojo telefono numerio ar vardo rodymas, skambučio atmetimas, kalendoriaus pranešimai, skirtingų treniruočių režimų pasirinkimas, miego stebėjimo režimas, nuotolinis fotografavimas, muzikos valdymas.

   

 • Panašios prekės

  Išmani apyrankė Sponge Move
  Kodas: sp-0007
  Kaina 2900
  Išmanusis laikrodis Sponge Surfwatch
  Kodas: sp-0001
  Kaina 3700
  Išmanioji apyrankė Sponge Move HR
  Kodas: sp-0006
  Kaina 3900