• Paspirtukas – dviratukas vaikams. Tiks vaikams nuo 1 metukų!

  • Šią prekę turime sandėlyje.
  • Kodas: LT-3082
  • Gamintojas: Kita
  21.99 39.99
  Sutaupykite 18.00
 • Kodėl verta įsigyti šį paspirtuką?

  Šis dviratukas be pedalų - tai paskutinių metų hitas! Jo pagalba vaikas greičiau išmoksta važinėti dviračiu su pedalais. Vis dar abejojate juo privalumais? Įsigykite ir išbandykite šį dviratuką su savo vaiku!

  Šis linksmas dviratukas tinka vaikams nuo 1 metų amžiaus. Paprastas dizainas nesutrikdys vaiko dėmesio, leisdamas jam sutelkti dėmesį į vieną veiksmą - kojų judėjimą. Šis dviratukas mokina išlaikyti pusiausvyrą, todėl vaikui bus lengviau atsisėsti ant klasikinio dviračio. Šis modelis pagamintas iš aukščiausios kokybės saugių medžiagų, o mažiausioms dviratuko detalėms ir apdailai yra skiriamas ypatingas dėmesys.

  Važinėjimas tokiu dviračiu-paspirtuku ankstyvoje vaikystėje turi teigiamą poveikį vaiko vystymuisi. Jis pagerina ištvermę, mokina orientuotis aplinkoje, vertinti atstumą ir laiką, lavina nepriklausomybę. Vaikas taip pat mokinamas saugiai elgtis kelyje.

  Šis paspirtukas bus nepaprastai įdomus ne tik jaunajam savininkui, bet ir jo tėvams, kadangi leis organizuoti ilgesnius ir įdomesnius pasivaikščiojimus. Dviratuką-paspirtuką lengva surinkti. Net pilnai surinktas jis užima mažai vietos, todėl galėsite lengvai jį pasiimti į kelionę.

  Dviratuko išmatavimai: 50 cm x 35,5 cm x 20 cm.
  Galimos spalvos: geltona ir raudona. Spalva pasirenkama atsitiktinai.

  Ši prekė pristatoma per 1-2 dienas(darant užsakymą nurodytas terminas 2-9 dienos šiai prekei negalioja,kadangi prekė išsiunciama is Vilniaus sandelio ir pristatoma sekančia diena)

  Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai
 • Panašios prekės