Telefono laikiklis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SP-0014
  990
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  SPONGE
 • Kodėl verta įsigyti šią prekę?

  Šis telefono ar planšetinio kompiuterio laikiklis leis Jums patogiai įsitaisyti lovoje, todėl kad Jūsų įrenginys laikysis reikiamu kampu ir reikalingame aukštyje visiškai be rankų pagalbos!

  Šis laikiklis yra lankstus, turi paminkštinimą kaklui, todėl Jums bus tikrai patogu būti su juo. Sulenkus laikiklį reikiamu kampu, jį galima pastatyti ant stalo, užsidėti ant liemens sėdint fotelyje ar netgi naudoti kaip asmenukės lazdą.

  Telefono laikiklis gali būti patogiai užkabintas, pastatytas ar laikomas įvairiomis padėtimis. Tai įdomus ir naujas telefono ar planšetinio kompiuterio laikymo būdas.

  Jūsų rankos bus laisvos ir Jums nereiks laikyti telefono gulint ar sėdint, kai Jus žiūrite filmus, kalbate per video skambutį ar tiesiog skaitote naujienas. Jis patogus, kadangi laikiklio dalis, skirta kaklui, yra pagaminta iš minkštos medžiagos.

  Laikiklio galvutę galima pasukti 360 laipsnių kampu, tad savo telefoną galėsite laikyti ir vertikalioje ir horizontalioje padėtyje.

  Laikiklis kompaktiškai susilanksto ir neužima daug vietos, todėl galėsite jį ne tik laikyti stalčiuje, bet ir keliaujant įsimesti į kuprinę ar lagaminą.

 • Panašios prekės

  SMART SELFIE STICK su ZOOM funkcija
  Kodas: U-9877
  1990
  2580 Sutaupykite 590
  Asmenukių - SELFIE - teleskoponė lazda su BLUETOOTH pulteliu
  Kodas: B-0201
  1290
  2000 Sutaupykite 710