Trikojis, L dydis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SP-0011
  1190
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  SPONGE
 • Kodėl verta įsigyti šią prekę?

  Šis lankstus trikojis stovas tinka ne tik vaizdo kamerai ar fotoaparatui, bet ir turi laikiklį, skirtą telefonui. Šį trikojį galėsite pastatyti bet kokiame nelygiame paviršiuje, galėsite jį pakabinti ar prikabinti. Jis neužima daug vietos, tad galėsite paimti jį į visas keliones.

  Šis trikojis suprojektuotas naudojimui su veiksmo kameromis, vaizdo kameromis, fotoaparatais ar telefonais. Taip pat ant jo galėsite uždėti ir projektorių ar kokį kitą įrenginį. Trikojo kojos pagamintos iš lanksčių dalių, kurias galima sulenkti ir pasukti, todėl galėsite jį lankstyti įvairiomis padėtimis.

  Šio trikojo stovo pagalba galėsite nusifilmuoti ar nusifotografuoti pačiose įdomiausiose vietose. Trikojį galima prikabinti prie medžio, pastatyti ant akmenų ar kito nelygaus paviršiaus ir Jums pavyks padaryti kokybišką ir įdomią nuotrauką.

  Skirtingi trikojų dydžiai leidžia dėti skirtingo sunkumo kameras. Pasirinkę tinkamą dydį išnaudosite visas trikojo galimybes. Trikojis yra lengvas, neužima daug vietos ir leidžia stabiliai pastatyti jūsų įrenginį bet kurioje vietoje.

 • Panašios prekės

  Laikiklis kraunamam telefonui
  Kodas: EU-B-11481
  250
  310 Sutaupykite 060
  Telefono laikiklis
  Kodas: SP-0014
  990
  Bluetooth garsiakalbis SPONGE DROP: atsparus vandens purslams!
  Kodas: B-0327
  1049
  2100 Sutaupykite 1051